Novi Sad - Centar

JEDNOIPOSOBAN STAN – CENTAR, TOP LOKACIJA

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 5,319 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

250,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4184
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 250,000 €
  • Cena po m2 : 5319.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

Na prodaju moderan, nov i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 47m², smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu. Ova izuzetna lokacija u samom centru grada pruža savršen spoj urbanog života i komfora, sa Spensom, TC Promenadom, fakultetima, kejom i svim ključnim sadržajima na svega nekoliko minuta hoda. Stan je veoma svetao, funkcionalnog rasporeda i prijatne atmosfere. Dnevni boravak je prostran i povezan sa trpezarijom i potpuno opremljenom kuhinjom, dok je spavaća soba odvojena i pruža mir i privatnost. Kupatilo je moderno uređeno i poseduje tuš kabinu, a terasa dodatno doprinosi kvalitetu života, pružajući prostor za opuštanje. Stan je ulično orijentisan, uz dobru izolaciju koja obezbeđuje mir i udobnost. Prodaje se kompletno namešten, sa kvalitetnim nameštajem i svim neophodnim uređajima, uključujući klimu i internet, što ga čini idealnim kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Grejanje je gradsko, što garantuje pouzdanost i komfor tokom cele godine. Dodatna pogodnost je mogućnost kupovine ili zakupa parking mesta u dvorištu zgrade, što predstavlja veliku prednost u ovoj zoni grada. Ova nekretnina je odličan izbor za sve koji žele sigurno ulaganje ili kvalitetan život u samom srcu Novog Sada. Cena: 250.000€ (cena sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Betanija

247,200 €

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

250,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN – CENTAR, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 1.5
  • 5,319 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

Novi Sad - Centar - trosoban stan…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

245,150 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMETŠTEN STAN.Zgrada poseduje lift koji vodi direktno u garažu, što zna?…

  • Soba: 2.0
  • 3,605 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2