-

Prodaje se prelep stan u komplexu The One. Prostran stan, prepun svetlosti i komfora. Bez ikakvih ulaganja. 

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 4,017 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

449,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000486
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 449,900 €
  • Cena po m2 : 4016.96 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

457,320 €

Novi Sad, Liman 3 - porodični stan 148m2…

  • Soba: 5.0
  • 3,090 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Novi Sad, Liman 3, Lux cetvorosoban stan na top lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Centar

449,000 €

Novi Sad, Centar, sjajan četvorosoban stan na odlicnoj lokaciji sa parkingom sa povratom PDV-a…

  • Soba: 3.5
  • 3,563 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Grbavica

442,900 €

Ekskluzvna ponuda na Bulevaru Oslobođenja!!! Prelep četvorosoban stan na mestu svih dešavanja u gradu! Pružiće sav potreban komfor koji biste ima…

  • Soba: 4.0
  • 3,630 €/m2
  • 122 m2

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupin

448,950 €

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupinovoj Palati u Novom Sadu…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2

Prodaje se prelep stan u komplexu T

449,900 €

Prodaje se prelep stan u komplexu The One. Prostran stan, prepun svetlosti i komfora. Bez ikakvih ulaganja. …

  • Soba: 4.0
  • 4,017 €/m2
  • 112 m2