Novi Sad - Veternk

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,260 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

109,367 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3599
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 109,367 €
  • Cena po m2 : 2259.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se odlican dvoiposoban stan na dobroj lokaciji i u mirnom kraju. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kao i terase. Izgradjen je od najkvalitetnijih materijala, a grejanje je centralno na gas, sto racune cini znatno nizim. Rok zavrsetka radova Januar 2027. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

115,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Rumenačka, 57.00m2, ID#11162…

  • Soba: 2.5
  • 2,018 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Kej

114,700 €

Prodaja stana u blizini Keja ID#7132…

  • Soba: 1.0
  • 3,100 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

118,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,631 €/m2
  • 45 m2

 54m2 dvosoban sa terasom i st

111,240 €

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,527 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

109,070 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,797 €/m2
  • 39 m2