Novi Sad - Veternk

Novi Sad, Veternik, odlican troiposoban stan sa povratom PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,255 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

127,182 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3600
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 127,182 €
  • Cena po m2 : 2255.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se odlican dvoiposoban stan na dobroj lokaciji i u mirnom kraju. Stan se sastoji od komforne dnevne sobe, dve spavace sobe, kao i terase. Izgradjen je od najkvalitetnijih materijala, a grejanje je centralno na gas, sto racune cini znatno nizim. Rok zavrsetka radova Januar 2027. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

130,000 €

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CE…

  • Soba: 2.0
  • 2,708 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Salajka

128,140 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,848 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

127,980 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,803 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2