Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 28m² sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,797 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

81,120 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004030
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 81,120 €
  • Cena po m2 : 2797.24 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/3

Prodaje se garsonjera u izgradnji - 28m² na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom, izdvojenom kuhinjom, kupatilo, vešeraj, terasa/lođa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

82,400 €

Futog-Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 u Prizemlju sa Terasom 10 m2 bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,354 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

72,000 €

Renovirana garsonjera na Novom Naselju …

  • Soba: 1.0
  • 3,130 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Sajmište

90,500 €

HITNO! Garsonjera 30 m² – Bulevar oslobođenja, odlična za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,017 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2