Novi Sad - Grbavica

LUKSUZAN DUPLEKS NA GRBAVICI – NOV, NAMEŠTEN, 2 TERASE, TOP LOKACIJA

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

188,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4182
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 188,400 €
  • Cena po m2 : 3193.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaju vrhunski opremljen dvoiposoban dupleks sa radnom sobom na jednoj od najtraženijih lokacija u Novi Sad – Grbavica, ugao Danila Kiša i Bulevara cara Lazara. Stan površine 59m² nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom, dvostrano je orijentisan i prepun prirodne svetlosti, što mu daje poseban osećaj komfora i prostranosti. Stan je potpuno nov, renoviran i kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pri čemu se nakon opremanja nije živelo – prodaje se u stanju kao na fotografijama, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Funkcionalan dupleks raspored omogućava maksimalno iskorišćenje prostora i odličnu organizaciju života – poseduje dve spavaće sobe, zasebnu radnu sobu, kao i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje i odmor. Opremljen je centralnim grejanjem, klimom, internetom, kablovskom i telefonom, a uz stan dolazi i pripadajuća ostava/podrum. Zgrada je uredna i poseduje lift, što dodatno doprinosi udobnosti svakodnevnog života. Stan je uknjižen i može se kupiti putem stambenog kredita. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se svi neophodni sadržaji za život, uključujući škole, prodavnice, restorane i odličnu povezanost sa ostatkom grada. Idealna nekretnina za one koji traže moderan, bezbrižan život u kvalitetnom i odmah useljivom stanu, bez kompromisa. Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodaje se stan na idealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.Stan se nalazi na mirnom mestu u Ulici Sent…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savremeni porodični dom sa stilom – trosoban stan od 63 m² na Novoj Detelinari…

  • Soba: 3.0
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Trosoban stan u novogradnji – 59 m², neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 3,161 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodajemo odličan porodični stan u zgradi novije gradnje na Telepu. Stan poseduje 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjo…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2