Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Bulevar, 71m2. Trosoban stan.

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,885 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

204,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004006
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 204,800 €
  • Cena po m2 : 2884.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

Trosoban stan u blizini Bulevaru Oslobođenja, u mirnoj ulici, a na par minuta hoda od futoške pijace i centra. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, 2 spavaće sobe (svaka po 12m2), 2 kupatila. Lako se moze preurediti u 4-soban, dnevna soba 32m2. Visina plafona 2.9m. Visoko prizemlje, preko 4 metra visine su prozori. Idealna nekretnina za neku delatnost, ordinaciju, savetovalište, kancelariju. Na minut hoda se nalazi vrtić, osnovna kao i srednja škola, market, apoteka, pekara. Parking za stanare u dvorištu zgrade, biciklana. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za sve dodatne informacina ili razgledanje stana mozete me kontaktirati na broj: 0693831007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

198,600 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 4

206,000 €

Prodajem kompletno namešten, renoviran stan – Liman 4…

  • Soba: 3.0
  • 3,219 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Novo Naselje

196,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju komforan trosoban stan sa prelepim, neometanim, pogledom na krosnje drveca i krovove zgrada. Stan je svetao, dvostr…

  • Soba: 3.0
  • 2,513 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2