Novi Sad - Telep

Troiposoban stan 73 m² – Bulevar Patrijarha Pavla

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,681 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4180
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2680.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaju je svetao i prostran troiposoban stan površine 73 m², smešten na petom spratu moderne zgrade sa liftom. Stan odlikuje funkcionalan raspored prostorija i mala terasa koja pruža prijatan kutak za odmor. Grejanje je na gas po potrošnji, što omogućava ekonomično i efikasno održavanje topline. Zgrada je izgrađena pre šest godina i dobro je održavana, kombinujući savremene standarde gradnje i udobnost života. Sve što je u stanu ugradno i pravljeno po meri uključeno je u cenu. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodice koje traže komforan i praktičan stan u uređenom i dobro povezanim delu grada, spreman za useljenje i dugoročno zadovoljstvo. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

195,750 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

• Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 4

192,000 €

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371…

  • Soba: 2.5
  • 3,000 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

198,000 €

Odličan, troiposoban stan na Novom Naselju! 78.00m2 ID#10271…

  • Soba: 3.5
  • 2,538 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adice

199,000 €

NOVI SAD.ADICE.ČETVOROSOBAN STAN. Stan je kompletno namešten (nov nameštaj i tehnika). U navedenu cenu ulaze i dva …

  • Soba: 4.0
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2