Novi Sad - Socijalno

Novi Sad - Socijalno Prodajemo lep jednoiposoban stan na svega par minuta hoda od centra grada. Prodaje se delimicno namesten. Sifra - 1032049 Kontakt - 063446559 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

119,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032049
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 119,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,775 €

Petrovaradin, Novi Majur - Jednoiposoban stan 44 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,654 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

109,605 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 1.5
  • 2,962 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Novi Sad-Nova Detelinara,prodaje se stan u odlicnom stanju.Parking u dvoristu zgrde.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

127,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2