Novi Sad - Detelinara

Renoviran dvoiposoban stan na Detelinari 60m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,661 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003896
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2660.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/4

Na prodaju dvoiposoban stan na Detelinari površine 60m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade i kompletno je renoviran. Raspored je funkcionalan i odlično organizovan, što ga čini idealnim za porodičan život ili za izdavanje. Stan je dvorišno orijetisan. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, dve spavaće sobe i hodnika. Zgrada se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, okružena zelenilom, igralištem za decu. U blizini se nalazi škola, pošta, gradski prevoz, prodavnice, pijaca.. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i dogovor oko gledanja pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

150,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,554 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

155,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuh…

  • Soba: 2.5
  • 2,246 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

158,250 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 56m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,826 €/m2
  • 56 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

159,370 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,701 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

165,240 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,709 €/m2
  • 61 m2