Novi Sad - Novo Naselje

Renovirana garsonjera na Novom Naselju

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,130 €/m2
  • Površina: 23 m2
PRODAJA

72,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004024
  • Površina : 23 m2
  • Cena : 72,000 €
  • Cena po m2 : 3130.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 4/5

Stan se nalazi na 4. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i poseduje terasu sa pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i prijatno okruženje za život. Stan je sveže okrečen, parket je renoviran, dok su u kupatilu ugrađeni novi lavabo i slavine. Takođe poseduje nova ulazna vrata, što dodatno doprinosi sigurnosti i komforu. Kuhinja je opremljena i svi elementi sa fotografija ostaju u stanu. Oko zgrade se nalazi veliki broj slobodnih parking mesta, bez problema sa parkiranjem. Zahvaljujući svojoj strukturi i lokaciji, stan je idealan kako za samostalan život ili studente, tako i kao odlična investicija za izdavanje. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

64,000 €

Prodaja-jednoiposoban-26m2-Adice ID#11388…

  • Soba: 1.5
  • 2,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

81,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,813 €/m2
  • 45 m2

RB:12313131

69,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 1,917 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Veternk

64,900 €

Novi Sad, Veternik, na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za komforan i udoban život, prodaje se man…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Klisa

66,950 €

Prodaje se suteren – 112 m², Novi Sad!…

  • Soba: 0.0
  • 598 €/m2
  • 112 m2

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJE

71,100 €

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,370 €/m2
  • 30 m2