Novi Sad - Detelinara

Detelinara-Uknjižen Renoviran Dvosoban stan 58 m2 na Prvom spratu-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

149,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22468
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 149,350 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

*Naša Preporuka*...Prodajemo na Detelinari Uknjižen Dvosoban Stan od 58 m2 na Top Lokaciji... stan se nalazi na Prvom spratu u zgradi starije kvalitetne gradnje svega desetak minuta od svih važnijih objekata u gradu. Ceo stan je dvorišno orijentisan kompletno je Renoviran ima Dnevnu sobu sa odvojenom Trpezarijom i kuhinjom, Spavaću sobu,hodnik,mokri čvor i zatvorena Terasa... Grejanje je Centralno gradsko...Odmah je Useljiv... Posebno izdvajamo blizinu Vrtića,dve Osnovne škole,Robna kuća,Pijaca i Gradski prevoz... Vredi pogledati... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22468 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Železnička stanica

154,500 €

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuv…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

151,900 €

Prodaja dvosobnog stana na Grbavici – kvalitetna gradnja, odličan pogled, bez ulaganja Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi n…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

154,710 €

Četvorosoban , novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10331…

  • Soba: 4.0
  • 2,149 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

148,700 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,458 €/m2
  • 43 m2