-

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa dvoristem

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,750 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

87,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3596
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 87,500 €
  • Cena po m2 : 1750.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mornoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetnijih materijala, projektovan tako da svaki kvadrat bude maksimalno iskoriscen. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje, kupatila, kao i terase. Stan se nalazi u prizemlju i ima svoj deo dvorista. Stan je knjizen kao garaza. Grejanje je na norveske radijatore. Zavrsetak radova je predvidjen za Januar 2027. Uz stan se dobija i 40m2 dvorista. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Satelit

82,400 €

jednosoban stan 30m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruz…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Jugovićevo

97,000 €

JEDNOSOBAN stan na Jugovićevom ID#10368…

  • Soba: 1.0
  • 2,694 €/m2
  • 36 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,800 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,145 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

83,000 €

Odličan jednosoban stan na Telepu, za život ili kao investicija !! ID#10731…

  • Soba: 1.0
  • 3,192 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Grbavica

86,500 €

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,089 €/m2
  • 28 m2