-

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,431 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4169
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 1430.56 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 50200 m2

Na prodaju se nudi spratna porodična kuća površine 108m2, smeštena na parceli od 502m2 u Bačkoj Palanci — idealna za porodicu koja traži prostor, komfor i privatnost van gradske gužve. Kuća je funkcionalno i prostorno organizovana na način koji odgovara savremenom porodičnom životu. Prizemlje nudi prostran dnevni boravak koji pruža osećaj doma od prvog trenutka, dok sprat raspolaže sa tri odvojene spavaće sobe, što ovu kuću čini pravim rešenjem za višečlane porodice. Poseban kvalitet su četiri terase raspoređene kroz ceo objekat, koje omogućavaju uživanje na otvorenom iz različitih delova kuće i u različito doba dana. Podrum koji se proteže duž čitave osnove kuće nudi izuzetne mogućnosti za ostavu, radionicu ili dodatni prostor prema potrebama novog vlasnika. Parcela od 502m2 pruža dovoljno prostora za baštu i parking, a grejanje na gas obezbeđuje efikasan i ekonomičan komfor tokom cele godine. Kuća se prodaje potpuno nameštena, onako kako se vidi na slikama, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Cena: 154.500 EUR (sa uključenom agencijskom provizijom) Za više informacija: 063 663 532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Prodaja 2 kuće i placa ukupne povr

152,440 €

Prodaja 2 kuće i placa ukupne površine 5298m2 u Čurugu …

  • Soba: 3.0
  • 2,420 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

Futog , Kuća je uknjižena u osnovi od 101m2, ali ima suteren, prizemlje, sprat i tavanski prostor. Po građevinskoj do…

  • Soba: 4.0
  • 1,530 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Kovilj

150,000 €

KOVILJ, STAMBENO-POSLOVNI OBJEKAT, 319M2 …

  • Soba: 3.0
  • 470 €/m2
  • 319 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

U mirnom, ali strateški odlično pozicioniranom delu Futoga, nalazi se izuzetna investiciona prilika koja se retko pojavljuje na tržištu. Na prodaj…

  • Soba: 3.5
  • 1,392 €/m2
  • 111 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2