Sremska Kamenica - Rakovac

Na svega nekoliko minuta od gradske vreve, u mirnom okruženju Rakovca, nadomak Fruške gore, nalazi se plac koji predstavlja odličnu investicionu priliku za sve koji traže balans između prirode i dostupnosti. Površine 746 m², uz mogućnost kupo

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 108 €/m2
  • Površina: 857 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001784
  • Površina : 857 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 108.17 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Rakovac

Na svega nekoliko minuta od gradske vreve, u mirnom okruženju Rakovca, nadomak Fruške gore, nalazi se plac koji predstavlja odličnu investicionu priliku za sve koji traže balans između prirode i dostupnosti. Površine 746 m², uz mogućnost kupovine susedne parcele od dodatnih 857 m², ovaj prostor pruža fleksibilnost kako za privatni kutak za odmor, tako i za dugoročnu investiciju. Lokacija u blizini manastira dodatno naglašava autentičan ambijent i osećaj izdvojenosti, dok postojeća infrastruktura – voda sprovedena do placa sa već iskopanim šahtom – značajno olakšava buduće planove gradnje. Ovo je prilika za one koji žele više od običnog placa – mesto za beg, mir i stvaranje vrednosti kroz vreme. Za više informacija i zakazivanje razgledanja: 063 304 062 Šifra 7001784 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

95,100 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 154 €/m2
  • 616 m2

Sremska Kamenica Rakovac

92,700 €

Na svega nekoliko minuta od gradske vreve, u mirnom okruženju Rakovca, nadomak Fruške gore, nalazi se plac koji predstavlja odličnu investicionu pr…

  • 108 €/m2
  • 857 m2

Sremska Kamenica Ledinci

92,700 €

Prodaje se plac površine 900m², klasifikovan kao građevinsko zemljište van građevinske zone, idealan za izgradnju vikend kuće. Nalazi se u Ledin…

  • 103 €/m2
  • 900 m2

Beočin Čerević

94,500 €

Nudimo vam fenomenalnu investicionu priliku, prostrano zemljište na uzvišenju sa pogledom na Dunav. plac je 5156m2 sa širinom od 32m i dužinom 180…

  • 18 €/m2
  • 5156 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

96,250 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 154 €/m2
  • 623 m2

Sremski Karlovci Centar

89,000 €

Sremski Karlovci-Fantastična Tri Osunčana placa 14750 m2 sa Vikendicom i izlazom na Potok koji Dosadno Žubori-065/385 8880…

  • 6 €/m2
  • 14757 m2