Novi Sad - Avijatičarsko naselje

Prodaja stana | 44m2 | Dvosoban | Squer Garden, Avijatičarsko naselje, Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,856 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

125,660 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4167
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 125,660 €
  • Cena po m2 : 2855.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/7

Na prodaju se nudi potpuno nov dvosoban stan površine 44m2, smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom u prestižnom kompleksu Squer Garden na Avijatičarskom naselju. Stan je upravo završen i ostavlja snažan prvi utisak već od ulaza — masivna sigurnosna vrata u drvenastoj završnici uvode u prostor koji spaja topli hrastov parket sa hladnom elegancijom mermerne keramike. Dnevni boravak je prostran i svetao, sa direktnim izlazom na terasu orijentisanu ka ulici. Kuhinja je odvojena i opremljena završnim keramičkim oblogama marmornog uzorka. Kupatilo je dizajnirano sa pažnjom prema detaljima — podna i zidna keramika u imitaciji mermera, oblutasto ogledalo sa LED pozadinskim osvetljenjem, staklena tuš pregrada i konzolni wc čine ga prostorom koji odaje utisak hotela visoke kategorije. Spavaća soba je mirna i funkcionalna, sa sopstvenim prozorom i radijatorom. Stan se prodaje prazan, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Cena: 125.660 EUR (sa uključenom agencijskom provizijom) Za više informacija: 063 663 532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

121,900 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 2.0
  • 2,902 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Železnička stanica

118,450 €

NOVI SAD. STANICA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,520 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJA-DVOIPOSOBAN-49M2-GRBAVICA ID#11828…

  • Soba: 2.5
  • 2,755 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

118,140 €

Odlična lokacija u blizini centra – kompletno renoviran stan sa prirodnim svetlom i dvorišnim delom…

  • Soba: 1.0
  • 3,193 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Sajmište

123,750 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,094 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

118,450 €

Uz stan ima i parking mesto uracunato u cenu…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 50 m2