Novi Sad - Grbavica

PRAVI DVOSOBAN STAN!Prodajemo pravi dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija.Stan je površine 54m2.Sastoji se

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,861 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000484
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2861.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

PRAVI DVOSOBAN STAN!

Prodajemo pravi dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija.

Stan je površine 54m2.

Sastoji se od odvojene kuhinje, velike dnevne sobe, spavaće sobe, terase i kupatila.

Na terasu postoji izlaz iz spavaće i dnevne sobe.

Kuhinja poseduje prirodnu ventilaciju.

Dvorišno je orjentisan stan.

Prodaje se potpuno namešten.

Grejanje je na gas, niski troškovi.

Agencijska provizija u ceni 

Lav 2020 nekretnine
Ivana: 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

151,900 €

Prodaja dvosobnog stana na Grbavici – kvalitetna gradnja, odličan pogled, bez ulaganja Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi n…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

152,500 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 63.00m2, 152500 eur ID#11060…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2