Novi Sad - Kać

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 657 €/m2
  • Površina: 438 m2
PRODAJA

287,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2229
  • Površina : 438 m2
  • Cena : 287,900 €
  • Cena po m2 : 657.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 900 m2

Klasična, građevinski odlično izgrađena porodična kuća sa dve potpuno odvojene trosobne stambene jedinice, sa posebnim strujnim brojilima. Mogućnost komfornog stanovanja za dve porodce. Kuća je u osnovi 120 m2, uknjižena po etažama (polusuteren 89m2, prizemlje 115m2, sprat 112m2), poslovni objekat površine 122m2, na parceli površine 885m2. U suterenu je više prostorija koje se koriste kao ostave i kotlarnica (3 vrste grejanja). Na visokom prizemlju i prvom spratu su dve identične stambene jedinice sa po dve prostrane spavaće sobe, kupatilom, toaletom, velikim dnevnim boravkom koji je povezan sa trpezarijom i terasom, te velikom odvojenom kuhinjom. U dvorištu je poslovni objekat (PR+1+tavan) u osnovi 5x25m2, sređen, sa sanitarnim čvorom. Kolski ulaz, dvorište sređeno, asfalt+zeleni deo u kome je bašta, voćnjak. Ulični front je 18m. , dužina 50m.. Uredna pravna dokumentacija. Brzo useljiva nekretnina . Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

293,550 €

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 293.500€, 104m²…

  • Soba: 2.5
  • 2,823 €/m2
  • 104 m2

Temerin Temerin

288,400 €

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim name…

  • Soba: 5.0
  • 1,759 €/m2
  • 164 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

293,550 €

Moj dom nekretnine vam nude prelep porodičan dom od165m2 u najmirnijem delu Sremske Kamenice. Locirana u slepoj ulici sa mirnim i jako lepim komšilu…

  • Soba: 5.0
  • 1,779 €/m2
  • 165 m2

Novi Sad Kać

287,900 €

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom…

  • Soba: 6.0
  • 657 €/m2
  • 438 m2

Novi Sad Telep

278,000 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 3.0
  • 1,665 €/m2
  • 167 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

292,500 €

Novi Sad,Tatarsko Brdo u Sremskoj Kamenici,Izuzetno gradjena kuća na Tatarskom brdu na dve etaže, Prva etaže je troso…

  • Soba: 7.0
  • 860 €/m2
  • 340 m2