Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 60m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,691 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

161,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004012
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 161,460 €
  • Cena po m2 : 2691.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji, površine 60m2. Telep, blizina kružnog toka, dobra povezanost sa ostatkom grada. Stan se nalazi na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Grejanje je podno na gas. Podovi će biti obloženi tarketom. Kupac će moći sam da odabere dizajn keramičkih pločica. Rok završetka - avgust 2027. godine. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička nadoknada u iznosu od 3% kao i PDV. Za više informacija, pozvati: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN .SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

156,100 €

Podbara-Direktna pProdaja-Trosoban stan 57 m2 na poželjnoj Top Lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,739 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4…

  • Soba: 2.0
  • 2,978 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

154,590 €

Stan na prodaju – Centar, Kralja Aleksandra, Novi Sad ID#5036…

  • Soba: 2.0
  • 2,620 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2