Novi Sad - Detelinara

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,156 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004005
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 3156.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, iz kojih se izlazi na terasu, dve komforne spavaće sobe i kupatila. Nekretnina je opremljena novim nameštajem koji dodatno doprinosi prijatnom i modernom ambijentu, što omogućava budućim vlasnicima useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je svetao, sa dosta prirodne svetlosti tokom dana, što doprinosi osećaju udobnosti. Lokacija je izuzetno pogodna – u neposrednoj blizini nalaze se Bulevar Evrope i Novosadski sajam, kao i brojni kafići, restorani, marketi i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Ispred zgrade je obezbeđen javni parking. Odlična prilika kako za porodični život, tako i kao investicija! U cenu je uračunata posrednička nadoknada od 3% KONTAKT: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp: 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

186,000 €

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042…

  • Soba: 2.5
  • 3,100 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

200,000 €

Komforan četvorosoban stan sa pogledom na Telep ID#10970…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,200 €

Bulevar, 65m2. Dvoiposoban. …

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

199,000 €

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan 88 m2 sa pogledom na Frušku Goru …

  • Soba: 3.5
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2