Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 41m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,749 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

112,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004008
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 112,700 €
  • Cena po m2 : 2748.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji, površine 41m2. Telep, blizina kružnog toka, dobra povezanost sa ostatkom grada. Stan se nalazi na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Grejanje je podno na gas. Podovi će biti obloženi tarketom. Kupac će moći sam da odabere dizajn keramičkih pločica. Rok završetka - avgust 2027. godine. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička nadoknada u iznosu od 3% kao i PDV. Za više informacija, pozvati: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

111,800 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Satelit

121,540 €

DVOSOBAN STAN - SATELIT 48m2* ID#9321…

  • Soba: 2.0
  • 2,532 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar

111,240 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

103,000 €

Na prodaju funkcionalan 1.5 stan na atraktivnoj lokaciji Sajam. Nalazi se na 4. spratu, uredne zgrade sa liftom. Stan je…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

118,140 €

Odlična lokacija u blizini centra – kompletno renoviran stan sa prirodnim svetlom i dvorišnim delom…

  • Soba: 1.0
  • 3,193 €/m2
  • 37 m2