Novi Sad - Podbara

Renoviran porodičan stan – Novi Sad, Beogradski kej!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,204 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

230,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004004
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 230,700 €
  • Cena po m2 : 3204.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Beogradskog keja, Dunavskog parka i pešačke zone, nalazi se ovaj izuzetno svetao i funkcionalan stan ukupne površine 80 m², smešten na drugom spratu kvalitetne, masivne zgrade. Okruženje pruža sve što je potrebno za udoban porodičan život, uključujući vrtić, školu i brojne prodavnice na svega nekoliko minuta hoda. Stan je kompletno i pažljivo renoviran 2025. godine prema projektu arhitekte, uz upotrebu vrhunskih materijala i savremene opreme, što garantuje visok nivo komfora i dugotrajnosti. Prostor je odlično organizovan, sa dodatnim mogućnostima prilagođavanja, uključujući jednostavno formiranje dodatne sobe prema potrebama budućih vlasnika. Savršen spoj kvalitetne gradnje, modernog enterijera i izuzetne lokacije čini ovu nekretninu pravom prilikom na tržištu. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%, za sve dodatne informacije i razgledanje kontakt 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

231,750 €

Ekskluzivno-Salonski stan, Cetvorosban, 95m2-Futoska ID#12016…

  • Soba: 4.0
  • 2,439 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Podbara

236,900 €

Podbara, 64m2. Fantastičan dvosoban stan sa pogledom na Dunav. …

  • Soba: 2.0
  • 3,702 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

224,510 €

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 …

  • Soba: 5.0
  • 2,098 €/m2
  • 107 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

222,000 €

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi…

  • Soba: 4.0
  • 2,265 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

• Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2