Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Garsonjera sa povratom PDV 28m2

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,750 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

77,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004007
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 77,000 €
  • Cena po m2 : 2750.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se garsonjera u izgradnji, površine 28m2. Telep, blizina kružnog toka, dobra povezanost sa ostatkom grada. Stan se nalazi na III spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i kuhinjom i kupatila. Grejanje je podno na gas. Podovi će biti obloženi tarketom. Kupac će moći sam da odabere dizajn keramičkih pločica. Rok završetka - avgust 2027. godine. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička nadoknada u iznosu od 3% kao i PDV. Za više informacija, pozvati: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

84,000 €

Garsonjera u centru Novog Sada, 24 m², prizemlje…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

84,000 €

Odličan namešten jednosoban stan - atraktivna lokacija! ID#11832…

  • Soba: 1.0
  • 3,360 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

70,000 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,800 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2