Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 46m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,651 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

121,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004009
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 121,950 €
  • Cena po m2 : 2651.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se jednoiposoban u izgradnji, površine 46m2. Telep, blizina kružnog toka, dobra povezanost sa ostatkom grada. Stan se nalazi na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Grejanje je podno na gas. Podovi će biti obloženi tarketom. Kupac će moći sam da odabere dizajn keramičkih pločica. Rok završetka - avgust 2027. godine. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička nadoknada u iznosu od 3% kao i PDV. Za više informacija, pozvati: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

127,200 €

Južni Telep-Izuzetan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

126,000 €

Prodaja jednosobnog stana u centru ID#11733…

  • Soba: 1.0
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

121,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,710 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

118,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju termo…

  • Soba: 2.0
  • 2,688 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

118,140 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 0.5
  • 4,074 €/m2
  • 29 m2