Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Trosoban stan - na nekoliko minuta do Futoške pijace

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,885 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

204,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4166
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 204,800 €
  • Cena po m2 : 2884.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/6

Stan se nalazi na visokom prizemlju, sa prozorima visine preko 4 metra koji obezbeđuju obilje prirodne svetlosti. Na par minuta hoda od futoske pijace i centra. PARKING u dvoristu zgrade, biciklana. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinja , 2 spavace sobe(svaka po 12m2), 2 kupatila, ostava. Lako se moze preurediti u 4-soban, dnevna soba 32m2. Visoko prizemlje, preko 4 metra visine su prozori. Na minut hoda se nalazi vrtic, osnovna skola kao i srednja skola, market, apoteka, pekara. Uknjizeno 1/1, moze na kredit i useljiv odmah po isplati. Cena: 204.800 EUR (u cenu je uračunata agencijska provizija) Za više informacija pozvati: 063663532 Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www.familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

• Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,000 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,857 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

195,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju u Hadži Ruvimovoj…

  • Soba: 1.5
  • 5,270 €/m2
  • 37 m2