Novi Sad - Adice

* Adice - Novogradnja sa PDV - om*

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,802 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

153,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2168
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 153,200 €
  • Cena po m2 : 1802.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

PRAVI PORODIČAN STAN! Prodajemo porodičan stan, odličnog rasporeda. Stan je odličnog rasporeda. Sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, 2 kupatila i terase. Sobe su preko 10m2. Stan se nalazi u kompleksu zgrada koji je trenutno u izgradnji i u blizini Kamenjara. Grejanje je na gas. Niski troškovi. U cenu je uključen PDV i agencijska provizija od 3% Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Liman 2

154,500 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 1.5
  • 3,863 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

154,710 €

Petrovaradin, Alibegovac - Odličan, troiposoban komforan stan …

  • Soba: 3.5
  • 2,149 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

151,900 €

Prodaja dvosobnog stana na Grbavici – kvalitetna gradnja, odličan pogled, bez ulaganja Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi n…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 49 m2