Novi Sad - Liman 3

Trosoban stan 74m² na Limanu 3 – odlična lokacija, lift, terasa

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

205,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4162
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 205,800 €
  • Cena po m2 : 2781.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/0

Na prodaju trosoban stan površine 74m² na atraktivnoj lokaciji Liman 3. Stan se nalazi na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Funkcionalan raspored i komforan prostor čine ga idealnim za porodičan život. Poseduje terasu, gradsko grejanje i nalazi se u mirnom, zelenilom okruženom delu naselja. U neposrednoj blizini nalazi se Dom zdravlja, kao i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Cena: 205800 € (cena sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

200,850 €

Odličan četvorosoban stan na Bulevara Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom predstavlja necerovatan porodičan stan, površine 94m2 na prvom …

  • Soba: 4.0
  • 2,137 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 4.5
  • 1,938 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Telep

206,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 77.00m2, 206000 eur ID#11061…

  • Soba: 3.0
  • 2,675 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prodaja stana Nova Detelinara, Dupleks (84m2+24m2), Dvostrano orijentisan ID#9484…

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

214,240 €

Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu – u mirnoj ulici starog jezgra, gde se retko pojavljuju stanovi …

  • Soba: 2.0
  • 3,151 €/m2
  • 68 m2