Novi Sad - Telep

Stan se prodaje samo sa kuhinjskim elementima.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,778 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000483
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 2777.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Stan se prodaje samo sa kuhinjskim elementima.

Kontakt: 062 7445 42 

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

141,700 €

Podbara, Novi Sad, 1.5-soban stan, 43 m², 5/5 sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,295 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

144,200 €

Odličan dvosoban na Adamovićevom naselju …

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Na prodaju dvosoban stan u blizini Železničke stanice i Bulevara – odlična investiciona prilika U ponudi je dvosoban stan na atraktivnoj lokacij…

  • Soba: 2.0
  • 2,612 €/m2
  • 56 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

148,940 €

Četvorosoban stan - novogradnja, *povrat PDV-a* ID#10327…

  • Soba: 3.0
  • 2,159 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Železnička stanica

141,300 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 56 m2