Novi Sad - Podbara

Podbara, 64m2. Fantastičan dvosoban stan sa pogledom na Dunav.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,702 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

236,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003984
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 236,900 €
  • Cena po m2 : 3701.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

Prelep, kompletno renoviran dvosoban stan klasičnog rasporeda. Podbara , nedaleko od keja. Sadrži dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju (koja je pretvorena u kancelariju), predsoblje, degažman i kupatilo. Terasa je zagrađena i pripojena sobi. Stan je bio u funkciji ordinacije pa je i opremljen u tom duhu. Ugradni nameštaj ostaje, a sve je renovirano do najsitnijih detalja. Uknjiženo bez tereta. Zgrada sa lifom, poslednji sprat. Svaka preporuka. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Pozovite 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

239,990 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Trosoban - Centar, kej…

  • Soba: 3.0
  • 3,589 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

230,000 €

KOMFORAN TROSOBAN PORODIČAN STAN 82m2 ID#11756…

  • Soba: 2.5
  • 2,805 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Podbara

236,900 €

Podbara, 64m2. Fantastičan dvosoban stan sa pogledom na Dunav. …

  • Soba: 2.0
  • 3,702 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

236,400 €

Telep-Useljiv Četvorosoban PENTHAUS 85 m2 u pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 85 m2