-

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,255 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

104,857 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3595
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 104,857 €
  • Cena po m2 : 2254.99 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mornoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetnijih materijala, projektovan tako da svaki kvadrat bude maksimalno iskoriscen. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje, kupatila, kao i terase. Grejanje je centralno na gas, sto racune cini znatno nizim i ekonomicnim. Zavrsetak radova je predvidjen za Januar 2027. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Satelit

113,300 €

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 103…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

113,200 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,059 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

105,000 €

Dvosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

104,900 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,690 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Grbavica

113,300 €

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA GRBAVICA ID#5078…

  • Soba: 1.0
  • 3,541 €/m2
  • 32 m2