Novi Sad - Telep

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

203,530 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003994
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 203,530 €
  • Cena po m2 : 2678.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Prodaje se fenomenalan, kompletno namešten, trosoban stan, ukupne površine 76m2, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope (udaljen svega 5 minuta hoda od Limana i Grbavice). Lokacija je idealna – u neposrednoj blizini nalaze se marketi, restorani, autobuska stanica, šetalište i svi sadržaji potrebni za udoban život. Nalazi se na I spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Stan je odličnog rasporeda i veoma funkcionalan: ulazni hodnik, prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i komforno kupatilo. U sve sobe se ulazi iz hodnika. Stan poseduje dve terase, na koje se izlazi iz spavaćih soba. Dvostrano je orijentisan i izuzetno je osvetljen tokom celog dana. Prodaje se namešten, kao na fotografijama. Stan je useljiv. U dvorištu stambene zgrade postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta. Odličan je izbor za porodično stanovanje, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Dvoiposoban salonski stan na najlepšoj lokaciji u gradu ! ID#10861…

  • Soba: 2.5
  • 2,955 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Salajka

198,200 €

* Trosoban - Branka Radičevića *…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,940 €

Sremska Kamenica. 71m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 71 m2