Novi Sad - Centar

Izadje se prelep stan stan u strogom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više informacija pozovite. Kontakt: 0649176124 Sifra: 9105334 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. no. 174 A beautifu

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 14 €/m2
  • Površina: 44 m2
IZDAVANJE

600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9105334
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 600 €
  • Cena po m2 : 13.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/0

Izadje se prelep stan stan u strogom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više informacija pozovite. Kontakt: 0649176124 Sifra: 9105334 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. no. 174 A beautiful apartment in the city center is available for rent. The apartment is fully furnished and ready for immediate occupancy. Pets are not allowed. For more information, please call. Contact: +381649176124 Reference number: 9105334 В центре города сдается прекрасная квартира. Квартира полностью меблирована и готова к немедленному заселению. Домашние животные не разрешены. За дополнительной информацией обращайтесь по телефону. Контакт: +381649176124 Код: 9105334 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Jugovićevo

400 €

Izdaje se stan od 48m² u naselju Jugovićevo. Stan je idealan za porodicu sa decom, smešten u mirnom kraju, okružen zelenilom. U neposrednoj blizi…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

550 €

Izdavanje Stana:Avenija Galens Novo-Jednoiposoban+Garaža ID#5024…

  • Soba: 2.0
  • 14 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Liman 1

350 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN 51M2 LIMAN 1 KOD FAKULTETA 350EU…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

400 €

Izdajemo jednoiposoban, nov, namešten stan na Telepu. Parking u dvorištu. ID#12115…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Centar

800 €

Izdaje se 2.5 soban stan u Železničkoj ulici, 70m2 - Pet Friendly…