Novi Sad - Detelinara

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,122 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

99,910 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003989
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 99,910 €
  • Cena po m2 : 3122.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/5

Stan je kompletno opremljen nameštajem i spreman za useljenje ili nastavak izdavanja, što ga čini idealnom investicionom prilikom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase sa prijatnim pogledom na dvorište. Zahvaljujući dobroj orijentaciji i velikim otvorima, stan je veoma svetao i prijatan za boravak. U sklopu zgrade obezbeđeno je parking mesto koje je namenjeno isključivo stanarima, što dodatno doprinosi komforu svakodnevnog života. Stan je trenutno pod zakupom, uz mogućnost preuzimanja zakupca i nastavka zakupodavnog odnosa, što predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže sigurnu investiciju. U neposrednoj blizini nalaze se Novosadski sajam, brojni marketi, restorani, kao i autobuske linije koje omogućavaju odličnu povezanost sa ostatkom grada. U cenu je uračunata posrednička nadoknada u iznosu od 3% KONTAKT: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp: 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,340 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,838 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

101,000 €

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari…

  • Soba: 1.0
  • 3,156 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

100,900 €

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 3,604 €/m2
  • 28 m2