Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 45 m2 u izgradnji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,003 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

135,130 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003487
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 135,130 €
  • Cena po m2 : 3002.89 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/3

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji. Blizina svih potrebnih sadržaja, apoteka, marketi, osnovna škola, autobuska stanica. Nalazi se na II spratu u zgradi sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Grejanje je na gas te su troškovi niski jer se plaća po utrošku. Rok završetka je kraj 2026. godine. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

133,900 €

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekre…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

132,000 €

* Novi Sad - Panoramski pogled *…

  • Soba: 2.5
  • 2,933 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijacija

142,000 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,679 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

137,190 €

Komforan dvosoban stan (55,73 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,494 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Cara Dušana

129,780 €

Novi Sad,Adamovićevo Naselje.Stan je potpuno RENOVIRAN. Postavljen je nov hrastov parket, a nova granitna keramika j…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

133,500 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 48 m2