Novi Sad - Sajmište

* Sajam Kompleks - Novi Sad *

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,450 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

138,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2165
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 138,000 €
  • Cena po m2 : 3450.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/5

RETKO U PONUDI! Pravi dvosoban stan u kompleksu Sajam! Stan se nalazi u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je površina 40m2 i odličnog je rasporeda. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe, kuhinje, terase i spavaće sobe. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na slikama. Većina stvari je radjena po meri! U spavaćoj sobi je krevet veličine 200x230cm. Dvorišno je orjentisan, bez buke. Grejanje je na gas sa kalorimetrima, plaća se samo u sezoni. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

133,171 €

Dvosoban stan 42m2 u izgradnji - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,171 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

131,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

139,050 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

139,500 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2