-

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 19 m2
PRODAJA

43,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000479
  • Površina : 19 m2
  • Cena : 43,050 €
  • Cena po m2 : 2265.79 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/3

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмаралишта у Србији.

Испуњена су три главна принципа за квалитетан живот: безбедност, екологија и доступност.

Сва неопходна туристичка, здравствена и свакодневна инфраструктура налази се на пешачкој удаљености. У близини су минерални извори различитих лековитих својстава. Највећи аква-парк налази се на два квартала од стана, а школа на три квартала.

Стан је потпуно намештен и опремљен. Погодан је како за живот уз могућност добијања боравишне дозволе (ВНЖ), тако и као инвестиција за издавање. Помоћ при оформљењу боравишне дозволе.

Подручје одликују изузетно чист ваздух и нетакнута балканска природа. У овом крају никада није било индустријске производње.

Сав намештај и техника остају. Налази се на другом спрату, само два квартала од центра пешачке зоне.
Грејање је на електрични котао за обе стана. У сваком стану је клима уређај за грејање и хлађење.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

44,200 €

Adice-Useljiva Nova Garsonjera 25 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,768 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Veternk

47,586 €

Odličan manji jednoiposoban stan u Veterniku …

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Novo Naselje

51,500 €

Funkcionalna garsonjera na Novom naselju – idealna za stanovanje ili poslovni prostor…

  • Soba: 0.5
  • 2,060 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Avijacija

40,150 €

Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, š…

  • Soba: 0.5
  • 3,088 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Centar

52,800 €

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka…

  • Soba: 0.5
  • 2,640 €/m2
  • 20 m2