-

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,265 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

124,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000480
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 124,600 €
  • Cena po m2 : 2265.45 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмаралишта у Србији.

Испуњена су три главна принципа за квалитетан живот: безбедност, екологија и доступност.

Сва неопходна туристичка, здравствена и свакодневна инфраструктура налази се на пешачкој удаљености. У близини су минерални извори различитих лековитих својстава. Највећи аква-парк налази се на два квартала од стана, а школа на три квартала.

Стан је потпуно намештен и опремљен. Погодан је како за живот уз могућност добијања боравишне дозволе (ВНЖ), тако и као инвестиција за издавање. Помоћ при оформљењу боравишне дозволе.

Подручје одликују изузетно чист ваздух и нетакнута балканска природа. У овом крају никада није било индустријске производње.
У свим просторијама је паркет, а већи стан има терасу од 8 м². Сав намештај и техника остају. Налази се на другом спрату, само два квартала од центра пешачке зоне.
Грејање је на електрични котао за обе стана. У сваком стану је клима уређај за грејање и хлађење.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

129,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi…

  • Soba: 2.0
  • 1,959 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad, Detelinara, Noviji duplex

117,800 €

Novi Sad, Detelinara, Noviji duplex u mirnom kraju…

  • Soba: 3.0
  • 1,900 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

126,980 €

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,822 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

FENOMENALAN JEDNOSOBAN SALONSKI STAN U CENTRU – KEJ- izuzetna ponuda …

  • Soba: 1.0
  • 4,463 €/m2
  • 30 m2