-

Стан је дуплекс (на два нивоа).Први ниво:дневна соба са излазом на ?

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,297 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

89,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000481
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 89,600 €
  • Cena po m2 : 2297.44 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Стан је дуплекс (на два нивоа).

Први ниво:

дневна соба са излазом на терасу, кухињски део, зона за одмор, ходник, купатило и тоалет. У свим просторијама је паркет.

Грејање је на ТА пећ која акумулира топлоту ноћу и ослобађа је током дана, што значајно штеди електричну енергију.

Уграђен је клима уређај (грејање/хлађење).

Постоји дво-тарифни систем обрачуна струје (дан/ноћ).

Други ниво:

ходник и две одвојене спаваће собе.

Степенице су од букве.

Стан се налази близу центра, у мирном и пријатном делу насеља Рај, са погледом на планине.

Стану припада сопствено паркинг место.

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмаралишта у Србији.

Испуњена су три главна принципа за квалитетан живот: безбедност, екологија и доступност.

Сва неопходна туристичка, здравствена и свакодневна инфраструктура налази се на пешачкој удаљености. У близини су минерални извори различитих лековитих својстава. Највећи аква-парк налази се на два квартала од стана, а школа на три квартала.

Стан је потпуно намештен и опремљен. Погодан је како за живот уз могућност добијања боравишне дозволе (ВНЖ), тако и као инвестиција за издавање. Помоћ при оформљењу боравишне дозволе.

Подручје одликују изузетно чист ваздух и нетакнута балканска природа. У овом крају никада није било индустријске производње.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

95,600 €

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji…

  • Soba: 1.5
  • 2,451 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

87,950 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 2.5
  • 1,759 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

80,860 €

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar …

  • Soba: 1.5
  • 2,788 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Podbara

98,950 €

Novi Sad - Podbara Na prodaju komforna garsonjera od 31m2. Stan je na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan, i nalazi se u zgradi izgradjenoj i use…

  • Soba: 0.5
  • 3,192 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2