Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Novo Naselje, 59m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,566 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,410 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003931
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,410 €
  • Cena po m2 : 2566.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 7/11

Funkcionalan, dvoiposoban stan od 59m2 na jednoj od traženijih lokacija u Novom Sadu! Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Nalazi se na redovnoj etaži u zgradi sa 2 lifta, biciklanom i tavanskim prostorom. Posebna prednost ovog stana je dvostrana orijentacija što obezbeđuje odličnu osvetljenost, prirodnu ventilaciju tokom celog dana i prelep, otvoren panoramski pogled na horizont grada. Uknjiženo 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. U cenu stana je uključena agencijska naknada u iznosu od 3%. Za dodatne informacije pozovite 069/383-1010 Stanislava

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

159,650 €

Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,661 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

141,830 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 1.0
  • 4,171 €/m2
  • 34 m2