Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,456 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

132,612 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003985
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 132,612 €
  • Cena po m2 : 2455.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/5

Stan je kompletno opremljen nameštajem i spreman za useljenje, što ga čini idealnim kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Sastoji se od svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora i prirodnoj svetlosti, stan ostavlja prijatan i topao utisak. Nalazi se u suterenu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, u blizini su autobuske linije, marketi i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. U cenu je uračunata posrednička nadoknada od 3% KONTAKT: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp: 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar

126,690 €

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + …

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

141,100 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,441 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

128,500 €

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( korisnih 69m2) sa pripadajućim parking mestom ispred…

  • Soba: 3.5
  • 1,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

130,810 €

Nova detelinara, 41m2. Namešten dvosoban stan. Kredit za mlade. …

  • Soba: 2.0
  • 3,190 €/m2
  • 41 m2