Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 28 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,750 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

49,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22460
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 49,000 €
  • Cena po m2 : 1750.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Jednoiposoban stan 28 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se papirološki vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u prizemlju,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2026... Kupovina je za Gotovinu.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22460 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

58,500 €

Nov, funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom …

  • Soba: 1.0
  • 2,250 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Novo Naselje

51,500 €

Funkcionalna garsonjera na Novom naselju – idealna za stanovanje ili poslovni prostor…

  • Soba: 0.5
  • 2,060 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

53,900 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 1.5
  • 1,739 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Sadovi

52,500 €

ulica Nova, Sadovi. Uknjizen kao garaza.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku s…

  • Soba: 0.5
  • 1,944 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Centar

56,650 €

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

56,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 32 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 32 m2