Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Trosoban stan 73 m2 sa Dvorištem na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,751 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

127,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22459
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 127,800 €
  • Cena po m2 : 1750.68 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: su/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Trosoban stan 73 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se papirološki vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u prizemlju,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... Uz stan se dobija gratis dvorišta... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2026... Kupovina je za Gotovinu.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22459 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

135,080 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,814 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Veternk

129,730 €

Veternik-Četvorosoban Dupleks 65 m2 u Mirnom kraju-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,996 €/m2
  • 65 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

130,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,604 €/m2
  • 50 m2