Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 32 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,750 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

56,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22463
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 56,000 €
  • Cena po m2 : 1750.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Jednoiposoban stan 32 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se papirološki vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2026... Kupovina je za Gotovinu.... više informacija ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22463 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

51,500 €

Funkcionalna garsonjera na Novom naselju – idealna za stanovanje ili poslovni prostor…

  • Soba: 0.5
  • 2,060 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

56,650 €

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Veternk

65,460 €

Odličan manji dvoiposoban brzo useljiv stan u Veterniku …

  • Soba: 2.5
  • 1,597 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Veternk

53,520 €

Novi Sad, Veternička rampa - Jednosoban garažni stan 27m2 …

  • Soba: 1.0
  • 1,982 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

64,000 €

Prodaja-jednoiposoban-26m2-Adice ID#11388…

  • Soba: 1.5
  • 2,462 €/m2
  • 26 m2