Novi Sad - Telep

Urbana vila, luksuzna oprema, garaža i parking u ceni!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,103 €/m2
  • Površina: 116 m2
PRODAJA

360,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003960
  • Površina : 116 m2
  • Cena : 360,000 €
  • Cena po m2 : 3103.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Urbana vila sa ukupno 3 stana, raspoložive su garaže, u dvorištu ili u suterenu zgrade kao i natkrivena parking mesta. U blizini su Bulevar Patrijarha Pavla, Bulevar Evrope i Futoški put, a sama ulica je veoma mirna. Veoma kvalitetna gradnja i vanstandardni završni radovi i oprema ovu ponudu čine izuzetno atraktivnom i po odličnoj ceni. Aktuelni stanovi na prodaju su četvorosobni na prizemlju (97m2) i prvom spratu (116m2). Zgrada poseduje lift, koji polazi iz suterena i iz kojeg svaki stan ima direktan ulaz. Na prvom spratu, 116m2, poseduje master spavaću sobu, dve redovne, kupatilo, toalet, ostavu u stanu, otvoren dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu od 10m2. Grejanje je podno i svaka soba ima svoj termostat. U cenu stana je uključena 1 garaža, jedno natkriveno parking mesto, pdv kao i posrednička naknada u iznosu od 3%. Za dodatne informacije i gledanje nekretnine pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

362,500 €

Postoje nekretnine koje kupujete – i postoje one koje menjaju način na koji živite. Ovaj penthouse na Telepu nije samo prostor, već ritam svakod…

  • Soba: 6.0
  • 1,751 €/m2
  • 207 m2

Novi Sad Centar

357,000 €

Novi Sad-Stari grad-extra salonac 065/3858-888…

  • Soba: 3.5
  • 3,570 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Telep

365,000 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. KOMPLETNO NAMEŠTEN. IKEA NAMEŠTAJ, 4 KLIME, KOŽNA GARNITURA. UKNJIŽENO 119M2. TRI…

  • Soba: 4.0
  • 2,704 €/m2
  • 135 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

366,450 €

Petrovaradin - lux stan sa dve terase…

  • Soba: 4.0
  • 2,776 €/m2
  • 132 m2

Novi Sad Sajmište

357,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Salajka

360,000 €

Odličan četvorosoban stan na Salajci ID#5646…

  • Soba: 4.0
  • 3,564 €/m2
  • 101 m2