Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen jednoiposoban stan u Petrovaradinu.

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,980 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

125,145 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003895
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 125,145 €
  • Cena po m2 : 2979.64 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/5

Stan je idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Stan je opremljen novim i savremenim nameštajem, pažljivo biranim kako bi pružio maksimalan komfor i moderan stil stanovanja. Strukturu stana čine prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo, kao i terasa koja dodatno doprinosi kvalitetu prostora. Zahvaljujući dobroj organizaciji, stan je veoma funkcionalan i prijatan za svakodnevni život. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa liftom, a sama lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada. U neposrednoj blizini nalaze se železnička stanica, marketi, dečija igraonica, teretana, kao i Petrovaradinska pijaca, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za život. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz doplatu od 15.000€, što predstavlja dodatnu pogodnost, posebno u urbanim delovima grada. U cenu je uračunata posrednička nadoknada od 3% KONTAKT: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp: 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

125,150 €

Lep dvoiposoban stan novije gradnje na idealnoj lokaciji u Ćirpanovoj ulici. U pitanju je jedan izuzetan stan, iz kog se pruža predivan pogled sa…

  • Soba: 2.0
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

131,850 €

Dvosoban stan na Podbari – blizina Almaške crkve i centra Na prodaju je uknjižen dvosoban stan površine 48 m², smešten na visokom prizemlju ur…

  • Soba: 2.0
  • 2,747 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Odlična ponuda za investiciju u strogom centru…

  • Soba: 0.5
  • 3,863 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Saj

128,750 €

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo…

  • Soba: 3.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2