Novi Sad - Telep

DVOSOBAN STAN 45M2 SOMBORSKI BULEVAR U DOBROM STANJU 139 000EU

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,089 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22455
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 3088.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Prodaje se dvosoban stran 45m2 na Somborskom bulevaru, kod Hitne pomoći, 3. sprat, lift u zgradi, nije poslednji. Stan je održavana, u dobrom stanju, uknjižen, zastakljena terasa. Cena 139 000eu. Kontakt 065/385-8883

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

132,000 €

* Novi Sad - Panoramski pogled *…

  • Soba: 2.5
  • 2,933 €/m2
  • 45 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

144,010 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

• Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2