Novi Sad - Centar

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investicija za izdavanje stan na dan. I sprat. Grejanje centralno gradsko sa ugrađenim kalorimetrima. Uredn

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 4,249 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

101,970 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019309
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 101,970 €
  • Cena po m2 : 4248.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/3

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investicija za izdavanje stan na dan. I sprat. Grejanje centralno gradsko sa ugrađenim kalorimetrima. Uredna dokumentacija. Prodaja za keš. Kontakt 063/775-9121

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Jugovićevo

97,000 €

JEDNOSOBAN stan na Jugovićevom ID#10368…

  • Soba: 1.0
  • 2,694 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

103,667 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,728 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

105,000 €

Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu z…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

93,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,221 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2