Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, toalet i dve terase. U gornjem nivou dve spavaće sobe i kupatilo. Ostaje r

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,324 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019329
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2323.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, toalet i dve terase. U gornjem nivou dve spavaće sobe i kupatilo. Ostaje radni deo kuhinje sa tehnikom. Stan je sveže okrečen i odmah useljiv. Kontakt 063/775-9121

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi Sad- Grbavica, prodaje se komforan dvosoban stan od 58m2, uknjižen, useljiv. U ceni stana je i garaža od 12m2 u dvorištu !!! Stan se sastoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,841 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

ODLIČAN 3.0 STAN- SALAJKA 71m2, 180250e ID#6216…

  • Soba: 2.5
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan (Svet nekretnine, No…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,583 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2