Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU + GARAŽA! Stan se nalazi u stambenoj zgradi, odličnog kvaliteta, na prvom spratu; površine je 100m

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,885 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

288,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019324
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 288,500 €
  • Cena po m2 : 2885.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU + GARAŽA! Stan se nalazi u stambenoj zgradi, odličnog kvaliteta, na prvom spratu; površine je 100m2 i u osnovi je trosoban ali komotno može da se adaptira u ČETVOROSOBAN stan. Ima odličan raspored - iz hodnika u sve prostorije. Vrlo lepo osvetljen i dvostrano orijentisan. Sastoji se od dve velike spavaće sobe (jedna ima francuski balkon), kupatila, kuhinje, velikog dnevnog boravka sa trpezarjom, ostava koja je adaptirana u walk in plakar, terasa široka-kockasta i dvorišno orijentisana, a postoji mogućnost adaptacije za treću spavaću sobu. Ulica je mirna, nema saobraćaja, zgrada je vrlo uredna i održavana. U CENI STANA JE GARAŽNO MESTO U SUTERENU ZGRADE! Stan je uknjižen 1/1 - može biti kupljen putem kredita. RETKA PRILIKA ZA INVESTICIJU ŽIVOTA! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

295,000 €

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434…

  • Soba: 3.5
  • 3,391 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Centar

288,500 €

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU +…

  • Soba: 4.0
  • 2,885 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Sajmište

285,830 €

SAJAM, MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEX 111M2. …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

281,000 €

!!! Lux stan !!! Nepokretnost se nalazi u najlepšem kraju Novog Sada - Sremskoj Kamenici, u pitanju je gradnja od 2022. godine sa luksuznom opremo…

  • Soba: 4.5
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Telep

283,900 €

Južni Telep-Lep Trosoban PENTHAUS 106 m2 u Izgradnji sa Gratis Krovnom Terasom-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Podbara

295,700 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 87 m2