Novi Sad - Futog

Kuća 279 m² sa placem 20,9 a u Futogu, Novi Sad

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 923 €/m2
  • Površina: 279 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22453
  • Površina : 279 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 922.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 2090 m2

Prodaje se porodična kuća u Futogu, na odličnoj lokaciji, pogodna za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Kuća je starije gradnje, zidana od pune cigle sa širokim zidovima, ukupne površine 270 m2. U objektu postoji i podrum, a u dvorištu se nalaze plastenici. Potrebna su određena ulaganja za renoviranje, a objekat može biti i srušen za potrebe biznisa. Plac je površine 2100 m2, dimenzija 24 x 91 metar, a kuća se nalazi u širokoj ulici. Za više informacija pozovite 065/385 8880, Mišo, licenca broj 2465, ili posetite www.status-nekretnine.com. A57-22453. STATUS NEKRETNINE D.O.O. upisan u registar posrednika pod brojem 182.

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Irig

257,500 €

Agencija "Moj Dom" predstavlja: Izuzetna vikendica u blizini Iriga Na prodaju je prelepa vikendica smeštena na ravnom i pravilno oblikovanom placu p…

  • Soba: 3.0
  • 4,952 €/m2
  • 52 m2

Temerin Temerin

265,000 €

Odlična kuća na eksxtra lokaciji-Po+Pr+PK…

  • Soba: 6.0
  • 920 €/m2
  • 288 m2

Temerin Bački Jarak

250,000 €

Novi Sad, Bački Jarak, velika porodična kuća , podeljena u tri stambene jedinice, u mirnom delu kod seoske crkve, nad…

  • Soba: 5.0
  • 1,479 €/m2
  • 169 m2

Novi Sad Veternička rampa

250,000 €

Prodaja kuće- Veternička rampa, solarni paneli ID#10708…

  • Soba: 6.0
  • 1,244 €/m2
  • 201 m2

Sremski Karlovci Centar

257,500 €

Kuća sa prelepim pogledom u Sremskim Karlovcima Agencija Moj Dom predstavlja odličnu kuću u Sremskim Karlovcima, sa prelepim pogledom na Dunav, Ba…

  • Soba: 6.0
  • 2,550 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Veternk

257,500 €

Veternik-Spratna kuća-Sve uknjiženo 1/1 ( SU+Pr +PK)…

  • Soba: 5.0
  • 979 €/m2
  • 263 m2